Piešimas darželyje atėjo pavasaris. Gražios nuotraukos apie nuostabų pavasarį

Organizuoto santrauka švietėjiška veikla V vyresnioji grupė tema:

Pavasario ženklai. Piešinys „Atėjo pavasaris, išskrido paukščiai“.

Rūšysvaikų užsiėmimai:žaidimai, vizualinis, komunikacinis, pažintinis-tyrimas, muzikinis, suvokimas grožinė literatūra ir folkloras.

Tikslai: išsiaiškinti pavasario požymius; išmokti piešinyje perteikti gamtos paveikslus; praktikuoti gražų vaizdų išdėstymą ant popieriaus lapo; įtvirtinti gebėjimą naudoti išraiškingus temų sprendimus skirtingos medžiagos; vystytis estetinis suvokimas; formuoti idėjas apie pavasarį kaip gamtos atbudimo laikotarpį: parodyti augalų augimo priklausomybę nuo gyvosios gamtos pokyčių, susijusių su pavasario atėjimu (šviesos ir šilumos kiekio didinimas, sniego tirpimas, žemės ir augalų šaknų maitinimas vanduo); įtvirtinti pirmųjų pavasarinių gėlių pavadinimą.

Taikiniai ikimokyklinis ugdymas : išreiškia teigiamų emocijų(siurprizas, džiaugsmas, susižavėjimas) skaitant Moritzo eilėraštį „Pavasaris“ ir klausantis muzikos kūrinys„Kaip pavasaris ir žiema“; moka palaikyti pokalbį apie pavasario ženklus, išsakyti savo požiūrį; domisi vaikų vaizduojamaisiais menais (piešimas tema „Atėjo pavasaris. Išskrido paukščiai“).

Medžiagos ir įranga: piešiniai ir paveikslėliai, kuriuose vaizduojamos pavasario gėlės, paukščiai; spalvotos vaško kreidelės, akvarelė, guašas (balinimas).

1. Įžanginis žodis mokytojas

– Klausykite Yunna Moritz eilėraščio „Pavasaris“.

Ding! Donas!

Ding! Donas!

Kas yra šis švelnus skambėjimas?

Tai putinų miškas

Šypsenos per miegą!

Kieno tai pūkuotas spindulys?

Taip kutena dėl debesų,

Priversti vaikus

Šypsena nuo ausies iki ausies?

Kieno tai šiluma?

Kieno tai gerumas?

Priverčia nusišypsoti

Kiškis, višta, katė?

Ir dėl kokios priežasties?

Pavasaris ateina

Aplink miesta!

Ir pudelis turi šypseną!

O akvariume yra žuvis

Nusišypsojo nuo vandens

Besišypsantis paukštis!

– Pažiūrėkite, koks gražus pavasaris atėjo į mūsų darželį. (Mokytoja ant stalo padeda tris lėles, papuoštas putinomis, paukšteliais ir vyšnių uogomis.) Kodėl autorė pavasariui suteikė tokius vardus: Martovna Podsnežnikova, Aprelevna Skvorešnikova, Mayevna Čerešnikova? (Pavadinimas yra pavasario mėnesio pavadinimas, o tėvavardis yra pagrindinis šio mėnesio bruožas.)

– Kada žydi snieguolės? (Kovą.)

– Kada skraido starkiai? (Balandį.)

– Kada sunoks vyšnia? (Geguže.)

- Susitikime su pavasario svečiais - Martovna Podsnežnikova, Aprelevna Skvorešnikova, Mayevna Chereshnikova!

2. Supažindinimas su pavasario ženklais.

- Vaikinai, pasakykite man, kaip vadinamas pirmasis pavasario mėnuo. Ir žmonės tai vadino „metų rytu“. Kodėl? Visada švęsdavome pavasario atėjimą. Pavasaris jau seniai ruošėsi į kelionę, tad ateik, ateik, prašė žmonės. Pavasarį vaikai kvietė lipdami aukščiau ant tvoros ar ant tvarto stogo. Kvieskime ir pavasario.

Ateik pas mus, pavasari, su džiaugsmu! Pavasaris raudonas,

Su dideliu gailestingumu mums! ką atnešei?

Oi, oi, šilta saulė,

Paklausykime apie pavasarį. Raudona musė!

Kovas, kovas - pavasaris raudonas,

Malonu matyti saulę! su kuo atėjai?

balandis, balandis Su kuo atėjai?

Atidarys duris. Ant ešerio

Gegužė, gegužė, ant akėčių,

Vaikščiokite tiek, kiek norite! Ant avižinių dribsnių,

Ant kviečių pyrago.

„Tačiau pavasaris pamažu atskleidžia savo žygį. Vaikinai, kaip mes žinome ką pavasaris ateina? Kas gali įvardinti pirmuosius pavasario ženklus? (Saulė aukštai, ryškiau šviečia; diena ilgėja; dangus mėlynas, giedras; varvekliai; sniegas juoduoja, tirpsta; lašai skamba.)Žmonės marčią vadina lašeliniu. Kas gali pasakyti kodėl? Atspėk mįslę: „Baltos morkos auga pavasarį“. Kaip atspėjote, kad tai varveklis? Yra neklaužada daina apie varveklą. Dainuokim tai.

Žaismingi varvekliai sėdėjo ant karnizo.

Žaismingi varvekliai pažvelgė žemyn.

Mes sėdėjome. Dalykai, kuriuos reikia padaryti?

Lašai pradėjo kristi.

Skambėjimas tęsiasi visą dieną:

Drop-drop, ding-dong!

- Vaikinai, sniegas ištirps, o ką mes pamatysime? (Žemė.) Koks jis bus po žiemos, išlindęs iš po sniego? (Juoda, šlapi.) Kur žolė? Kaip atrodo medžiai? Kas jiems darosi? (Vanduo maitina žemę, augalų ir medžių šaknis, pripildo juos drėgme ir maistinėmis medžiagomis.) Ką galite pastebėti? (Ant medžių šakų brinksta pumpurai, pasirodo pirmieji pavasariniai žiedai, šen bei ten auga žolė.) Visa gamta tarsi bunda iš ilgo žiemos miego. Kokios pirmosios pavasario gėlės? (Snieguolės, šaltalankiai, svajonių žolė, koridalis.) Raskite šias gėles iliustracijose.

- Atspėk mįslę:

Jis turi nuostabią auksinę spalvą,

Jis yra didelė saulė mažas portretas.

Kas čia? (Kiaulpienė.)

– Raskite šią gėlę paveikslėlyje. Kaip atrodo kiaulpienės žiedas ryte ir vakare? Kam ši gėlė naudinga? Šios gėlės žiba kaip mažos lemputės proskynoje ir tarsi visiems sako: „Nesirinkite manęs! Tegul bitės ir musės geria mano saldų nektarą“. Pagalvokite, kas nutiktų, jei visi pradėtų skinti šias pirmąsias pavasario gėles? Perskaitykite eilėraštį apie tai.

Jei aš nuskinsiu gėlę, jei tu rinksi gėlę,

Jei visi: ir aš, ir tu, jei rinksime gėles,

Visos pievos bus tuščios ir nebus jokio grožio.

3. Apvalus šokis „Kaip pavasaris ir žiema“.

„Ateis pavasaris, išdžius proskynos, o berniukai ir mergaitės pradės šokti ratu, šlovindami pavasarį.

Kaip pavasaris pasitiko žiemą.

Kaip žiema atsisveikinant su pavasariu.

Ei, lyuli-lyuli, mes susitikome.

Ei, lyuli-lyuli, mes atsisveikinome.

Pavasariui tekant upeliais,

Kaip pavasaris pražydo gėlėmis.

Kaip anksti pakilo raudona saulė.

Kaip maloniai ji spindėjo žmonėms.

Kaip pavasarį giriame už jo darbus.

Šlovė jai, kad suteikė mums šilumą.

4. Piešimas tema „Atėjo pavasaris. Paukščiai atskrido“.

– Kokius eilėraščius apie artėjantį pavasarį žinote?

– Nupieškime piešinį tema: „Atėjo pavasaris. Paukščiai atskrido“. Pagalvokite apie piešinio kompoziciją. Kaip sutvarkyti popieriaus lapą ir ant jo vaizdus? Ką galite pavaizduoti? (Medžiai, atšildyti lopai, saulė, paukščiai, lizdai ir kt.)

Vaikai pradeda piešti. Mokytojas padeda vaikams sugalvoti piešinio kompoziciją.

5. Refleksija.

– Pažiūrėkite į mūsų parodoje esančius piešinius ir išsirinkite išraiškingiausius bei tvarkingiausius. Kas pavaizduota kiekvienoje nuotraukoje?

- Atsisveikinkime su pavasario svečiais Martovna Podsnežnikova, Aprelevna Skvorešnikova, Mayevna Čerešnikova!

GCD santrauka naudojant netradicinę piešimo techniką „Pavasario pieva“

Šalnova Elena Vladimirovna, MBDOU "Darželis Nr. 391" mokytoja Samara
Apibūdinimas: ši medžiaga sukurtas ikimokyklinio ugdymo pedagogai, ikimokyklinio ugdymo pedagogai. Pamoka yra integruota, išskyrus meninė kūryba Naudojami pirštų žaidimai ir kūno kultūros užsiėmimai.
UŽRAŠŲ užrašai naudojant netradicinę piešimo techniką „Pavasario pieva“
Tikslas: toliau ugdyti vaikų vaizduotę, kūrybinį susidomėjimą ir naudojimosi gebėjimus netradicinės technikos piešimas.
Užduotys:
- tobulinti vaikų įvairių vizualinių technikų įgūdžius;
- įtvirtinti meno žanrą – peizažą;
- ugdyti estetinį požiūrį į gamtą ir jos vaizdavimą;
- skiepyti vaikams meilę gamtai ir atsargus požiūris Jai;
- sužadinti vaikų norą meninėje veikloje perteikti daiktų suvokimo įspūdžius, vesti juos prie išraiškingo įvaizdžio kūrimo;
- ugdyti tikslumą dažant dažais.
Technika: netikėtumo akimirka, meninis žodis, pokalbis, didaktinis žaidimas
Žodyno praturtinimas: užpildyti trūkstamus elementus.
Įranga ir medžiagos: prezentacijų demonstravimo ir fonogramų klausymosi įranga, fonogramos: S. Maikapar „Pavasarį“ ir „Pavasaris“ iš Antonio Vivaldi ciklo „Metų laikai“; d/i „Surink peizažą“, tamsintas A4 popierius, guašas, paletė, du šepečiai (vienas kietas, kitas voveraitė), popierius spalvai patikrinti, šluostės, servetėlės ​​teptukams šluostyti, prezentacija, muzikinis akompanimentas.
Preliminarus darbas:
- pokalbis apie pavasarį, mintinai mokantis eilėraščius ir patarles apie pavasarį;
- pasivaikščiojimas parke, pavasario gamtos stebėjimas.
- pavasarinių „peizažų“, pavasarinių gėlių iliustracijų tyrimas;
- A4 formato tamsinto popieriaus paruošimas;
Pamokos eiga.
Pedagogas: Sveiki bičiuliai! Šiandien į mūsų darželį atkeliavo neįprastas laiškas (rodo voką), skaitykime! (lentoje yra 1 pristatymo skaidrė)
Mieli vaikinai!
Kviečiu pasivaikščioti po mišką ir prašau padėti pažadinti gamtą. Man bus labai malonu, jei atsakysite, atspėk, kas aš esu...
Šviečia anksti ryte.
Atšyla šen bei ten
Upelis ošia kaip krioklys
Starkiai skrenda į paukščių namelį,
Lašai skamba po stogais,
Meška pakilo nuo eglės,
Saulė visus glosto šiluma.
Kada tai įvyksta?
Vaikai: Pavasarį.
Pedagogas: Na, vaikinai, ar priimsime kvietimą? Tada eime! (rodyti 2 skaidrę)
Ir „Kelias“ nuves mus į mišką.
Laikykimės už rankų ir eikime taku. (vaikščiok per grupę kaip gyvatė)
Visi einame lėtai, dedame kojas ant pirštų.
Eisime taku ir pradėsime štampuoti. (eikite mažais žingsneliais)
Laikykite nugarą tiesiai, kaip nendrę!
O dabar paskubėsime bėgioti ant kojų pirštų galų. (lengvas bėgimas ant kojų pirštų)
O dabar, lengvi kaip kamuolys, šokinsime apyniais (vaikai šokinėja)
Vėl einame lėtai, kojas dedame ant pirštų
Dabar stovėkite kartu, mes jau čia su jumis! (vaikai sustoja, sudaro ratą.
Pedagogas: Kaip gera pavasariškame miške, kaip čia lengva kvėpuoti, oras švarus ir gaivus. Vaikinai, užmerkite akis ir klausykite! Ar girdi čia kokius nors garsus? (vaidinama S. Maykapar pjesė „Pavasarį“). Kokį paveikslą matai? (vaikų atsakymai)
Pedagogas: Sušildė šilta pavasario saulė ir pabudo gamta, viskas atgijo: bėgo upeliai, atskrido ir giedojo paukščiai, pasirodė pirmosios pavasarinės gėlės. Taip muzika gali pavaizduoti gamtos vaizdą garsais.
Pedagogas:Štai mes miške! (rodoma 3 skaidrė) Apsidairykite, kokia graži miško proskyna. Atsisėskime ir pailsėkime čia (atsisėsim ant kilimo).
(Staiga pasigirsta genio garsas (fonograma).
Pedagogas: Vaikinai, kas tai per keistas beldimas? Ar atspėjote? Taip, tai genys siunčia pavasario telegramą savo migruojantiems draugams, (rodoma 4 skaidrė) kviečia kuo greičiau grįžti į gimtąsias vietas. Padėkime jam (vaikai sugniaužė rankas į kumščius ir ištiesino rodomąjį pirštą, kad išmuštų ritmą).
Eilėraščio „Pavasario telegrama“ įgarsinimas
Ant storos šakos sėdėjo genys

Visiems mano draugams į pietus
Trankyti ir belsti (trankyti pirštus)
Išsiunčia skubią telegramą

Tas pavasaris jau ateina
Knock-tnock (trank pirštais)
Kad sniegas aplink ištirpo
Knock-tnock (trank pirštais)
Kokios snieguolės aplink
Knock-tnock (trank pirštais)
Žiemą genys praleido žiemos miegu
Čia ir ten. (baksteli pirštais)
Nebuvau karštose šalyse
Čia ir ten. (baksteli pirštais)
Ir aišku kodėl
Dnygui vienam nuobodu!
Knock-tnock (trank pirštais)
Paukščiai išgirdo mūsų pavasario telegramą ir grįžo į savo gimtąjį mišką (5-osios skaidrės demonstravimas su paukščių balsų įrašu), klausosi, kaip džiaugsmingai jie gieda, džiaugiasi saule ir gimtuoju kraštu.
Pedagogas: Pavasaris... Kokia graži gamta šiuo metų laiku. Kiek džiaugsmo ji suteikia žmonėms ir viskam, kas gyva. Poetai savo eilėraščius skyrė pavasariui. Vaikinai, siūlau paskaityti eilėraščius apie pavasarį. (Vaikai poeziją skaito savo nuožiūra). Kompozitoriai savo muziką skyrė pavasariui. Menininkai rašė paveikslėlius apie pavasarį (6 skaidrės demonstravimas).
Pedagogas:Šiandien pavasarį pamatėme įvairiai: menininko akimis, kompozitoriaus akimis, poeto akimis, ir kiekvienas pavasaris buvo savaip gražus...
O iš kokių ženklų žinome apie atėjusį pavasarį? (vaikų atsakymai) Dabar aš jums, vaikinai, užminsiu keletą mįslių. Jie taip pat yra apie pavasario ženklus.
Dainuoja pavasaris, skamba lašai,
Žvirblis nuvalė sparnus.
Jis šaukia varnėnui:
- Nesidrovėk! Eiti plaukioti
Čia... (Srautas)
Šauniai padirbėta! Štai dar viena mįslė:
Pagaliau upė pabudo
pasukta iš vienos pusės į kitą -
Ledas traškėjo, lūžo -
Taigi, greitai... (Ledo dreifas)
Aš vis lieknėjau ir lieknėjau,
Ar tikrai sergate?
Švelniai šviečia saulė,
Iš jos rieda ašara. (Varveklis)
Pedagogas: Vaikinai, mes jau seniai vaikštome po mišką. Kaip manote, ar įvykdėme pavasario užduotį? (Vaikų atsakymai)
Tada mūsų kelionė į pavasario mišką baigėsi. Grįžkime į mėgstamą darželį. Ir mūsų kelias mus ten nuves. (Susikabinkime už rankų, eisime taku (jie eina per grupę kaip gyvatė). (7-osios skaidrės demonstravimas)
Pedagogas:Štai ir vėl esame darželis. Ar jums patiko keliauti?
(vaikų atsakymai).
Pedagogas: Prisiminkime, ką matėme savo kelionėje (vaikų atsakymai)
Pedagogas: Siūlau žaisti žaidimą „Surink pavasario pievą“ (vaikai pagal savo idėjas arba pagal mokytojo pateiktą siužetą turi pasitelkę spalvotus vaizdus sukurti pavasario pievą).
Pedagogas: Turime nuotrauką. Kokiam meno žanrui jis priklauso?
Vaikai: Peizažas.
Pedagogas: Kaip atspėjote, kad tai peizažas?
Vaikai: Paveiksle vaizduojama gamta.
Pedagogas: Ar norite nupiešti tokį kraštovaizdį? Tada atsisėskite prie stalų. O savo peizažą nupiešime kišimo metodu. Pagrindinė taisyklė: šepetys turi būti laikomas vertikaliai, guašas turi būti storas. Mes nenaudojame daug dažų ant teptuko po kiekvieno plovimo, šepetį reikia kruopščiai nušluostyti.. O plonu šepetėliu papildysime savo pavasario peizažas. Pabandykime pradėti...
– Foną turime paruošę, paruošėme praėjusioje pamokoje. Norint nupiešti pasakų pievą, mums reikia skirtingos spalvos ir atspalvių.
– Kur maišome dažus? (paletėje)
- Dažus reikia imti tik švariu šepetėliu, mažomis porcijomis ir maišyti paletėje.
- Teptuku paimkite vandenį į paletę ir pieškite balti dažai. Įmerkite sausą kietą šepetį į baltus dažus ir taip, kaip norite, ant lapo atspausdinkite debesis.
– Toliau žolę taip pat piešiame pokštais. Bet žolė ne visur vienoda, vieni šviesesni, kiti tamsesni. Medžių laja taip pat ne visur vienoda, kur šviesesnė, kur tamsesnė. Pieškite bagažinę teptuku.
Pedagogas: Prieš pradedant darbą, siūlau ištiesti pirštus.
Kūno kultūros minutė.
Aš pastatysiu namą pavasariui (sulenk tavo rankas kaip namą ir pakelk jas virš galvos)
Kad jame būtų langas (sujunkite abiejų rankų pirštus į apskritimą)
Kad namas turėtų duris, (Sujungiame delnus vertikaliai) Kad šalia augtų pušis. (Pakeliame vieną ranką aukštyn ir „išskleidžiame“ pirštus)
Kad aplink būtų tvora, šuo saugo vartus, (susidedame rankas į spyną ir darome ratą priešais save)
Buvo saulėta, lijo lietus, (Pirmiausia pakeliame rankas aukštyn, pirštai išskėsti. Tada nuleidžiame pirštus žemyn, darydami „kratančius“ judesius)
Ir tulpė pražydo sode! (sudėkite delnus ir lėtai atidarykite pirštus - „tulpių pumpuras“)
Nepriklausomas menine veikla vaikai.
Praktinio darbo etape svarbu, kad mokytojas kreiptų dėmesį į vaikų laikyseną, taisyklingą sėdėjimą prie stalo, mokėjimą laikyti teptuką, tikslumo ir atidumo elementus.
Pamokos santrauka:
Pedagogas: Prisimeni, kokią piešimo techniką naudojome? (vaikų atsakymai). Kokio žanro mūsų paveikslai sukurti?
Vaikai: Peizažas.
Pedagogas: Kaip gerai jūs šiandien dirbote ir tai pasirodė nuostabu pavasario paveikslai, kuris papuoš mūsų grupę, o mes visada būsime pavasariškos nuotaikos.

Bibliografija
1) Kovalko V.I. Kūno kultūros minučių ABC ikimokyklinukams: vidurinės, vyresniosios, parengiamoji grupė– Maskva: VAKO, 2011 m.
2) A. Volobujevas „500 mįslių ir eilėraščių apie gyvūnus vaikams“ – Sfera, 2014. – 96 p. ISBN: 978-5-99490-2615
3) Labas, pirštu! Kaip laikaisi? : teminė kartoteka pirštų žaidimai/ komp. L.M. Kalmykova. – Volgogradas: Mokytojas, 2015. – 247 p. ISBN 978-5-7057-3585-3
4) Kūno kultūros minutės eilėraščiu
5) Pratimai, kūno kultūros minutės
6) 1000 mįslių apie gamtą, žmogų ir daug daugiau. Vaikams ir ne tik - 2 dalis.
7) ikimokyklinukams apie tapybą.

Pavasaris – neįprastai gražus ir romantiškas metų laikas, kai pražysta pirmieji žiedai, sniege pasirodo atitirpusių lopų ir linksmai suskamba lietaus lašai. Profesionalūs kraštovaizdžio menininkai, žinoma, žino viską, kaip piešti pavasarį. Todėl prieš piešiant pavasarį patiems, rekomenduojama susipažinti su kūrybiškumu garsūs dailininkai. Ir norėdami suprasti, kaip nupiešti pavasarį, galite pabandyti piešti eskizus iš gyvenimo.
Prieš piešdami pavasarį, žingsnis po žingsnio turite paruošti šiuos elementus:
1). Popierius;
2). Pieštukas;
3). Trintukas;
4). Spalvoti piestukai;
5). Juodas pamušalas.


Lengviausias būdas suprasti, kaip piešti spyruoklę pieštuku, yra padalinti šį procesą į kelis etapus:
1. Per stipriai nespaudžiant pieštuko, padarykite preliminarų pavasario peizažo eskizą. Eskizuokite medžius ir uolas pirmame plane. Nubrėžkite horizonto liniją;
2. Šiek tiek aiškiau nupieškite beržo šakas. Nupiešti sniego pusnis;
3. Fone nupieškite namą ir tolumoje esančio miško kontūrus;
4. Nubraižykite namo langus, nubraižykite jo stogą, nubrėžkite duris ir nuo jų vedantį taką;
5. Nupieškite medį, kuris auga už namo;
6. Naudodami juodą įdėklą, kontūruokite vaizdą. Pridėkite smulkių detalių, pavyzdžiui, atšildytoje vietoje augančias putinas;
7. Trintuką nuimkite pieštuko eskizą;
8. Mėlynu pieštuku atsargiai užtemdykite dangų;
9. Spalvotais pieštukais nuspalvink namą, taip pat už jo augantį medį;
10. Nuspalvinkite mišką fone švelniu žaliu atspalviu. Šiek tiek nuspalvinkite pirmame plane esančius beržus pilkas atspalvis. Juodu pieštuku pieškite juosteles ant beržų ir juo nuspalvinkite šakas;
11. Geltonu pieštuku ant sniego nupieškite akcentus, esančius po namo langais. Švelniai nuspalvinkite sniego pusnis mėlynais ir šviesiai violetiniais pieštukais;
12. Akmeniui nuspalvinti naudokite pilkus, žalius ir rudus pieštukus. Nuspalvinkite atšildytas vietas rudais ir žaliais pieštukais.
Pavasario piešinys dabar paruoštas! Žinodami, kaip žingsnis po žingsnio piešti pavasarį pieštuku, galite nuspalvinti pieštuko eskizą bet kokiais dažais. Pavyzdžiui, tokiems tikslams idealiai tinka akvarelė, kurios spalvos išsiskiria savo grynumu ir ryškumu! Toks pavasariškas peizažas puikiai atrodys ant sienos, jei jis bus kruopščiai įrėmintas ir matinis.


Pavasaris – atsinaujinimo ir naujų pradžių metas. Gamta bunda iš žiemos miego, tirpsta sniego pusnys, už lango nuo stogų girdisi pavasarinis lietus, ant medžių žydi pumpurai.

Norėčiau visą šį grožį įamžinti atmintyje, kad vėliau galėčiau jį prisiminti su pakylėjimu ir susižavėjimu. Tai nuostabus laikas – gražūs dalykai pasirodo tiesiogine prasme kiekvieną kartą.












Dabar labai populiarūs darbalaukio paveikslėliai, kurių nuotraukoje galite pamatyti pavasario grožį. Arba, pavyzdžiui, atsisiųskite aukštos kokybės paveikslėlį į savo telefoną. Taip pat galite pasinaudoti menininko paslaugomis ir savo namuose pasikabinti piešinius bei paveikslus pavasario tema.

Aukštos kokybės nuotraukos apie pavasarį darbalaukyje

Gražių pavasarinių nuotraukų savo darbalaukiui galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Šiais laikais yra daug fotografų, kurie fotografuoja peizažus ir mus supančią gamtą. Gražios nuotraukos pavasario tema galima nemokamai atsisiųsti ir nustatyti kaip pavasario foną darbalaukyje.



Ačiū didelės raiškos Ir dideli dydžiai, toks vaizdas puikiai atrodys kompiuterio ar planšetinio kompiuterio ekrane.

Nuotraukose apie pavasarį dažnai būna smulkių detalių, pavyzdžiui, lašeliai, maži pumpurai, iš po sniego išlindusios putinos, pirmosios mažos uogos. Visą šį švelnumą ir grožį gali perteikti nuotrauka ant darbalaukio.

Gražūs pavasario vaizdai į telefoną

Pavasario sezonu galėsite grožėtis ne tik kompiuterio ar planšetinio kompiuterio ekrane, bet ir telefone. Tam tinka įvairių vaizdų net maža rezoliucija. Net mažos pavasario nuotraukos jūsų telefone atrodys įspūdingai ir naudingai.

Čia gali būti ir miesto peizažai su namais, ant kurių stogų kabantys varvekliai, ir plačių, išsidriekusių laukų ir miškų nuotraukos su medžiais, nuo šakų metančiais sniego paklodę.



Taip pat puikus sprendimas būtų pasirinkti vaizdus smulkios dalys, pavyzdžiui, mažos upės, susidarančios iš tirpstančio sniego dangos, spoksančių pumpurų ar pirmojo išnyrančio beržo lapo.

Pavasaris, nuotraukos telefonui: priverčia pabusti ir išeiti iš žiemos miego, pradėti veikti, įgyvendinti planus, įgyvendinti svajones.

Nuotraukose nupieštas gražus pavasaris

Daugelis menininkų šlovina šį laiką ir vaizduoja jį savo paveiksluose. Naujos eros pradžia, žemės atsinaujinimas, įkvepia juos kurti kažką naujo, meilaus ir šviesaus.

Peizažų įvairovė suteikia daug erdvės idėjoms ir fantazijoms. Toli nuo triukšmingų miestų gimę menininkai savo paveiksluose mėgsta vaizduoti, kaip į kaimą ateina pavasaris.

Šios upės, ant jų tirpstančios ledynai, simbolizuoja atšilimą, susikaupusio negatyvo išlaisvinimą ir naujo gyvenimo pradžią naujame vagoje. Tirpstančiais varvekliais puošti namai atrodo lyg iš seno geros pasakos kad prieš miegą mums pasakė mūsų močiutės.


Pavasaris miške ne mažiau gražus! Šie galingi medžiai pabunda iš miego ir numeta sniegą nuo savo šakų, kaip žmonės, kurie nusimeta seno naštą ir yra pasirengę viskam, kas nauja.

Smagu tokius paveikslus namuose kabinti ant sienos ir jais grožėtis besimėgaujant mus supančio pasaulio gamta.

Gražų pavasarį, kurio nuotraukos ir nuotraukos visada pakels nuotaiką ir pastūmės į naują pradžią bei senų idėjų įkūnijimą, verta jį užfiksuoti ir pasimėgauti šiais vaizdais retomis liūdesio ir liūdesio akimirkomis, pakeliant nuotaiką.